Taylor Swift'ten ilginç bir röportaj

Müzik dünyasının en parlak yıldızlarından biri olan Taylor Swift`in bir zamanlar okul arkadaşları tarafından dışlandığını duymak, oldukça şaşırtıcı. Swift, Pennsylvania`da yaşadığı yıllarda kimsenin kendisiyle arkadaş olmak istemediğini söylüyor..

Taylor 14 yaşındayken ailesi, Pennsylvania`dan, country müziğinin kalbi sayılan Tennessee eyaletinin Nashville kentine taşınmış. Taylor okuldan sonra her gün beste yaptığını anlatıyor. Daha 14 yaşında şarkı yazarı olarak para kazanmaya başlamış.

Şarkılarında kendi yaşamını anlatan genç şarkıcı, arkadaşsızlığının, başarısının nedenlerinden biri olduğunu söylüyor. Genç şarkıcı, "Pennsylvania`dayken ben de bütün partilere davet ediliyor olsaydım Nashville`e yerleşme ihtiyacı hissetmezdim. O zaman beni aralarına almayanlara teşekkür ediyorum."diyor. 

Taylor, her genç kızın mücadele ettiği zorluklarla kendisinin de karşılaştığını söylüyor. Şarkılarında karşılıksız aşk temasını çok sık işleyen Taylor: "Bana ilham veren ve bunca şarkıyı yazmamı sağlayan tek tema var, o da aşk. Aşkın başını, ilk başlarda duyduğunuz heyecanı, tılsımı yazıyorum. Sonrasındaysa öyle bir an geliyor ki sabah yatağınızdan kalkamaz hale geliyorsunuz. İşte ben bu yüzden şarkı yazmayı çok seviyorum. 16 yaşımdan beri müziğim hakkında son derece açık ve dürüst olmaya çalıştım. Ben gerçek insanlar hakkında şarkı yazıyorum..."diyor..

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !